לוגו ניקוי מכונת כביסה

הסיפור שלנו

אודותינו

חברת Freshis® היא חברה ישראלית המתמחה בפיתוח וייצור של תכשיר ניקוי למכונת כביסה. החברה נוסדה בשנת 1998 על ידי יוסף חיים, ומאז היא פועלת לייצר מוצרים איכותיים ובטוחים לשימוש, המסייעים לשמור על מכונת הכביסה שלכם נקייה, תקינה ויעילה לאורך זמן.

מוצרים

החברה מציעה מגוון רחב של תכשיר ניקוי למכונת כביסה, המתאים לכל סוגי המכונות והצרכים. המוצרים שלנו פותחו על ידי צוות מומחים, ומכילים רכיבים איכותיים המבטיחים ניקוי יסודי ויעיל של כל החלקים הפנימיים של המכונה.

בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא:

  • תכשיר ניקוי כללי למכונת כביסה – תכשיר זה מסיר אבנית, שומן, עובש וכלוך מכל החלקים הפנימיים של המכונה, כולל תוף, דפנות, משאבה, פילטר ועוד.
  • תכשיר ניקוי אנטי-בקטריאלי למכונת כביסה – תכשיר זה מסיר אבנית, שומן, עובש וכלוך, ומנטרל ריחות רעים. בנוסף, הוא מכיל רכיבים אנטי-בקטריאליים המסייעים לשמור על המכונה נקייה ובריאה.
  • תכשיר ניקוי למכונת כביסה עם עובש – תכשיר זה יעיל במיוחד להסרת עובש וריחות רעים ממכונת כביסה.

איכות ובטיחות

אנו משתמשים אך ורק ברכיבים איכותיים ובטוחים לשימוש, המאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי. המוצרים שלנו עוברים בדיקות איכות קפדניות, כדי להבטיח שהם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

שירות לקוחות

אנו מאמינים כי שירות לקוחות איכותי הוא חלק חשוב מהצלחת החברה. צוות השירות שלנו זמין לענות על כל שאלה או בקשה, ולהעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

לסיכום

חברת Freshis® היא החברה המובילה בישראל בתחום תכשיר ניקוי למכונת כביסה. המוצרים שלנו פותחו על ידי צוות מומחים, מכילים רכיבים איכותיים ובטוחים לשימוש, ומעניקים ניקוי יסודי ויעיל של כל החלקים הפנימיים של המכונה.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למאות אלפי הלקוחות המרוצים שלנו, ולהנות ממכונת כביסה נקייה, תקינה ויעילה לאורך זמן.

הירשמו היום וקבלו מתנה 

מתנה 25 ש”ח

Freshis® מעל רכישת מוצרים מעל 150 ש”ח של חברת